lek.med. Karol Magott

O mnie

Jestem lekarzem rodzinnym z 14 letnim doświadczeniem zawodowym. Studia medyczne ukończyłem na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu ale w trakcie studiów odbyłem roczne stypendium na Universidade de Santiago de Compostela w Hiszpanii. Specjalizację z medycyny rodzinnej ukończyłem pod kierunkiem dr Katarzyny Janik, następnie pracowałem dla LUX MED we Wrocławiu.

Po przeprowadzce do Irlandii pracowałem jako lekarz rodzinny i dalej kształciłem się na University Colledge Dublin i uzyskałem tytuł Professional Certificate in Clinical Dermatology oraz odbyłem kurs Advanced dermoscopy prowadzony przez Primary Care Dermatology Society w Londynie.

Po powrocie do Polski rozpocząłem współpracę z NZOZ Puchatek gdzie przyjmuje codziennie zarówno dzieci jak i dorosłych. Zajmuję się wszystkimi dolegliwościami moich pacjentów od kataru począwszy poprzez choroby przewlekłe jak nadciśnienie czy cukrzyca, urazy sportowe po choroby nowotworowe. Moimi szczególnymi zainteresowaniami medycznymi są choroby skóry, dermatoskopia , nadciśnienie tętnicze i EKG.

Poza pracą chętnie podróżuje i uprawiam żeglarstwo , triatlon i narciarstwo.