lek.med. Tomasz Biesaga

O mnie

W roku 1992 ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i 6 lat później uzyskałem tytuł specjalisty z zakresu położnictwa i ginekologii. Przez 10 lat zdobywałem praktyczne umiejętności pod kierownictwem dr Adama Dybczyńskiego na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym w Człuchowie.

Od roku 2004 pracuję w Szpitalu Specjalistycznym w Chojnicach i na co dzień zajmuję się diagnostyką USG pacjentek ciężarnych i ginekologicznych oraz wykonuję operacje ginekologiczne i położnicze. Jednocześnie od roku 2001 prowadzę wraz z żoną Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PUCHATEK".

W pracy wykorzystuję doświadczenie zdobyte na licznych kursach i szkoleniach oraz na bloku porodowym i operacyjnym. Wśród moich zainteresowań szczególne miejsce zajmują: problemy diagnostyki prenatalnej płodu, urologii ginekologicznej oraz diagnostyki zmian przednowotworowych szyjki macicy.

Dokładam wszelkich starań, aby wszystkie pacjentki, bez względu na wiek czy problem zdrowotny, czuły się w moim gabinecie bezpiecznie i komfortowo. Dodatkowo dzięki współpracy z gronem specjalistów z innych dziedzin mogę bardziej kompleksowo pomagać pacjentkom.

Spośród pasji pozamedycznych szczególnie lubię rower, narty, wspinaczki górskie, oraz spływy kajakowe w towarzystwie sprawdzonych przyjaciół.